PolishEnglishEnglishGermanRussian

Targi Hannover Messe 2020

1

Kilka słów o targach

Targi Hannover Messe - jak zapewnia organizator, to lustro rynku, które reprezentuje obraz współczesnego i dynamicznie zmieniającego się przemysłu. Gwałtowne zmiany w dziedzinie technologii wymagają stałego śledzenia - targi Hannover Messe 2020 są idealną okazją na zapoznanie się w teraźniejszej sytuacji technologicznego wyścigu.

Światowy rynek technologiczny gwałtownie się zmienia, wiele mówi się o transformacji przemysłowej i digitalizacji. Hannover Messe jest miejscem gdzie wszystkie gałęzie przemysłu spotykają się, gdzie wystawcy mogą dyskutować i pokazywać swoje rozwiązywania współczesnych problemów.

Targi odbywają się w Niemczech, w kraju, który jest w czołówce najlepiej rozwiniętych technologicznie państw Unii Europejskiej. Targi Hannover Messe przyciągają takie osobistości jak Angela Merkel, która brała w nich udział w 2019 roku.

Jest to więc bardzo dobra okazja na zapoznanie się z rynkowymi trendami oraz na zdobycie kontaktów w branży IT.

2

Codeteam na targach

Udział w targach Hannover Messe to szansa na pokazanie rozwiązań naszej firmy. Tematyka targów pokrywa się z naszym projektem CT-GOV - zarządzanie produkcją, rozwijający się rynek nowoczesnych technologii i zmiany w nim idealnie pasuje na pokazanie i promocję projektu.

Targi odbywają się na terenie Niemiec, sąsiada i sojusznika Polski - jest to idealna okazja na promocję polskiej marki Codeteam oraz projektu CT-GOV. Hannover Messe cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem - świadczyć o tym może obecność czołowych firm z obszaru produkcji i technologii - jest to więc bardzo dobra okazja na zawiązanie nowych znajomości oraz współpracy biznesowej.

Jako zespół, udział w targach wzbogaci nasze doświadczenia w obszarach rozumienia i obserwowania zmian rynku, jego wymagań. Targi cieszą się wielkim zainteresowaniem, przez okres targów przewijają się tysiące uczestników i setki wystawców, tysiące różnych poglądów, daje to możliwość na skonfrontowanie naszych własnych pomysłów i wyciągnięcie cennych wniosków.

TOP