PolishEnglishEnglishGermanRussian

Targi SITS LONDYN 2019

1

Kilka słów o targach

SITS – The Service Desk & IT Support Show, jest to czołowe w Europie wydarzenie dla zarządzających usługami w dziedzinie IT i wspierania profesjonalistów. Zorganizowane w 2019 roku wydarzenie było wielkim sukcesem z tysiącami uczestników na przestrzeni dwóch dni targów.

Jak podkreślają organizatorzy - SITS jest idealną okazją do zrobienia kroku w tył od codziennej pracy i podzielenia się doświadczeniami, najlepszymi praktykami pracy, poznania nowych technologicznych rozwiązań i nauczenia się pełnej palety umiejętności pomagających w pracy. SITS jest jedynym takim wydarzeniem w zjednoczonym królestwie skupiającym w sobie najwięcej zarządzających usługami w dzieninie IT. Wiele z wystawców w czasie wydarzenia prezentowało swoje najnowsze rozwiązania, projekty. Udział w targach to wielka szansa na osobiste spotkanie z innymi grupami i wspólna rozmowa nad produktami pracy obu stron, podzielenie się doświadczeniami i spostrzeżeniami.

2

Codeteam na targach

Nasz zespół uczestniczył w targach, wystawialiśmy nasze produkty przez 2 dni targów. Wzbogaciliśmy się o wiele doświadczeń głównie związanych z zarządzaniem usługami w IT.

Temat targów idealnie wpasował się w ramy naszego flagowego projektu CT-GOV klasy ERP. Oprogramowanie zarządzające produkcją, monitorujące produkcję oraz zarządzające maszynami ma wiele wspólnego z zarządzaniem usługami w IT. Nasze stoisko na targach było odwiedzane przez wiele osób ze świata IT, wiele gustów, wiele doświadczeń oraz zupełnie inne punkty widzenia poszczególnych osób utwierdziły nas w przekonaniu, że utworzone przez nas oprogramowanie spełnia kryteria dobrego zarządzania zasobami.

Udział w tak unikalnym wydarzeniu dał nam - jako zespołowi, wiele dobrych i niezapomnianych wspomnień. Ponad to, SITS dał nam wiele doświadczeń, których zdobycie nie byłoby możliwe gdyby nie udział w tak renomowanych targach.

TOP