PolishEnglishEnglishGermanRussian

Targi TechCrunch 2019 San Fransisco

1

Kilka słów o targach...

TechCrunch Distrupt to jedyne w swoim rodzaju targi połączone z konferencją poświęcone firmom technologicznym. Jako innowacyjny, rewolucyjny autorytet w dziedzinie technologii - Distrupt, trzyma się starej przebojowej szkoły i ducha doliny krzemowej - motto:

"Nigdy nie zapominaj skąd pochodzisz."

Atmosfera targów jest jedna - wszyscy są firmami startup - nie ważne czy wystawiająca się firma jest rynkowym liderem, czy wystawcą jest developer, inwestor. To właśnie w San Francisco, gdzie wielkie marzenia i firmy zaczynały jako startup, podczas targów można doświadczyć tych samych emocji - inspiracja, odkrywanie nowego, tworzenie i bycie w kontakcie z najnowszymi trendami.

Techcrunch Distrupt jest miejscem, gdzie firmy startup oraz firmy technologiczne z całego świata zbierają się aby zobaczyć teraźniejszość i przyszłość branży technologicznej. Podczas targów niejednego można się nauczyć:

  • od analityków branżowych, którzy chętnie dzielą się doświadczeniami,
  • od liderów rynkowych,
  • aż na najlepiej zapowiadających się firmach sturtup kończąc.

Zasłyszane na targach nowinki technologiczne, wzbijające się trendy nie jednokrotnie zostaną umieszczone w czołówkach szanowanych blogów, stron poświęconych technologii jak techcrunch.com.

2

Codeteam na targach

Targi TechCrunch Distrupt to jedyna w swoim rodzaju okazja na utworzenie nowych znajomości, poznanie nowinek technologicznych oraz trendów w branży IT.

Wizyta naszego zespołu na targach ukierunkowana jest na zawiązanie nowych kontaktów, reklamę firmy i jej innowacyjnych produktów wykorzystujących mechanizmy sztucznej inteligencji - sieci neuronowe.

Prezentowane będą również dotychczas wykonane projekty wspomagające zarządzanie zakładem produkcyjnym - CT-GOV klasy ERP, oraz inne.

Nasza firma - aspirujący o sukcesy w kraju oraz poza jego granicami software house idealnie wpasowuje się w ramy i konwencję targów. Posiadamy cechy, które powinien każdy startup - jesteśmy zmotywowani, pełni sił i zapału do tworzenia nowoczesnych rozwiązań, które wybiegają w przyszłość.

Kontakt z innymi, również zmotywowanymi do działania firmami oraz jednostkami dostarczy nam nowych doświadczeń, które przełożymy na codzienną pracę. Z uzyskanych doświadczeń odizolujemy esencję, dzięki której będziemy mogli twardo stąpać po drodze do sukcesu. Te doświadczenia - zbierane w bezpośrednich kontaktach z profesjonalistami, są dla nas najważniejsze. Świadomi potrzeb rynku i jego kształtowania będziemy mogli w lepszym stopniu ocenić to co stanie się wkrótce najnowszym trendem, modą.

TOP